Przejdż do 
kategorie

Smycze odblaskowe • Platformaodblaskowa.pl

Smycze odblaskowe to gadżet łączący przyjemne z pożytecznym. Rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim zwiększające nasze bezpieczeństwo na drodze, przede wszystkim dzięki zapewnieniu lepszej widoczności po zmroku. Wykorzystywane są również jako skuteczny gadżet reklamowy, zwłaszcza dzięki możliwości ich personalizacji.

Smycz odblaskowa – nośnik reklamy i bezpieczeństwo na drodzeSmycze odblaskowe z nadrukiem stanowią bardzo oryginalny i skuteczny nośnik reklamy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo na drodze. Dzięki wygodnemu karabińczykowi oraz dodatkowej złączce do telefonu, stanowią rozwiązanie jeszcze bardziej praktyczne. Z łatwością można zawiesić na nich klucze lub telefon komórkowy. Doskonale się przy tym prezentują i przyciągają wzrok. Można je z powodzeniem wykorzystać jako firmowy gadżet wręczany klientom.

Smycze odblaskowe – wiele możliwościSmycze odblaskowe można wykonać w wielu kolorach. Tego rodzaju gadżety są trwałe i odporne, a przy tym niezwykle uniwersalne i zawsze przydatne. Można zdecydować się także na spersonalizowane smycze odblaskowe z nadrukiem, które pozwalają na przykład wypromować firmę lub hasło reklamowe. Jest to możliwe z pomocą metody sitodruku lub sublimacji. Tego rodzaju gadżety odblaskowe świetnie sprawdzają się również jako nagrody w różnego rodzaju konkursach czy zawodach sportowych.